Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 56: | Line 56: | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | ||
|- | |- | ||
|''Unreleased''|| | |''Unreleased''||1552||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|19}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 19 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Shan-Yu]] | ||
|- | |||
|''Unreleased''||1570||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|24}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 24 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Invisible Illustrated Ver]] | |||
|} | |} | ||