(Epic) Raid Time!: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 117 banner KHUX.png|300px]]||05/10/21 - 05/16/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Epic|Behemoth}} | |[[File:Event - Weekly Raid Event 117 banner KHUX.png|300px]]||05/10/21 - 05/16/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Epic|Behemoth}} | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 118 banner KHUX.png|300px]]||05/17/21 - 05/23/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Fountain Square||{{b||Epic|Darkside}} | |||
|} | |} | ||