Shop: Difference between revisions
→Jewels
(→Medals) |
(→Jewels) |
||
Line 180: | Line 180: | ||
|rowspan="3"|11/01/20 - 11/08/20||Jewel Box C||1,650 Jewels||rowspan="3"|11/10/20 | |rowspan="3"|11/01/20 - 11/08/20||Jewel Box C||1,650 Jewels||rowspan="3"|11/10/20 | ||
|- | |- | ||
|Jewel Box | |Jewel Box D||4,500 Jewels | ||
|- | |- | ||
|Jewel Box E||10,000 Jewels | |Jewel Box E||10,000 Jewels | ||
Line 186: | Line 186: | ||
|rowspan="3"|11/09/20 - 11/15/20||Jewel Box C||1,650 Jewels||rowspan="3"|11/17/20 | |rowspan="3"|11/09/20 - 11/15/20||Jewel Box C||1,650 Jewels||rowspan="3"|11/17/20 | ||
|- | |- | ||
|Jewel Box | |Jewel Box D||4,500 Jewels | ||
|- | |- | ||
|Jewel Box E||10,000 Jewels | |Jewel Box E||10,000 Jewels | ||
Line 192: | Line 192: | ||
|rowspan="3"|11/16/20 - 11/22/20||Jewel Box C||1,650 Jewels||rowspan="3"|11/25/20 | |rowspan="3"|11/16/20 - 11/22/20||Jewel Box C||1,650 Jewels||rowspan="3"|11/25/20 | ||
|- | |- | ||
|Jewel Box | |Jewel Box D||4,500 Jewels | ||
|- | |- | ||
|Jewel Box E||10,000 Jewels | |Jewel Box E||10,000 Jewels | ||
Line 198: | Line 198: | ||
|rowspan="3"|11/23/20 - 11/29/20||Jewel Box C||1,650 Jewels||rowspan="3"|12/01/20 | |rowspan="3"|11/23/20 - 11/29/20||Jewel Box C||1,650 Jewels||rowspan="3"|12/01/20 | ||
|- | |- | ||
|Jewel Box | |Jewel Box D||4,500 Jewels | ||
|- | |- | ||
|Jewel Box E||10,000 Jewels | |Jewel Box E||10,000 Jewels | ||
Line 204: | Line 204: | ||
|rowspan="3"|11/30/20 - 12/06/20||Jewel Box C||1,650 Jewels||rowspan="3"|12/08/20 | |rowspan="3"|11/30/20 - 12/06/20||Jewel Box C||1,650 Jewels||rowspan="3"|12/08/20 | ||
|- | |- | ||
|Jewel Box | |Jewel Box D||4,500 Jewels | ||
|- | |- | ||
|Jewel Box E||10,000 Jewels | |Jewel Box E||10,000 Jewels | ||
|- | |- | ||
|rowspan="3"|12/21/20 - 01/03/21||Jewel Box C||1,650 Jewels||rowspan="3"|01/07/ | |rowspan="3"|12/21/20 - 01/03/21||Jewel Box C||1,650 Jewels||rowspan="3"|01/07/21 | ||
|- | |- | ||
|Jewel Box | |Jewel Box D||4,500 Jewels | ||
|- | |||
|Jewel Box E||10,000 Jewels | |||
|- | |||
|rowspan="3"|01/25/21 - 02/04/21||Jewel Box C||1,650 Jewels||rowspan="3"|02/08/21 | |||
|- | |||
|Jewel Box D||4,500 Jewels | |||
|- | |- | ||
|Jewel Box E||10,000 Jewels | |Jewel Box E||10,000 Jewels |